Testimonials

You can find the messages of some of our friends who have set their goals with us.

Screen%2520Shot%25202020-02-15%2520at%25

Sinem Bahçekapılı

Shafston International College | Brisbane

Ben Eser bey ile Avustralyada eğitim alan bir arkadaşım sayesinde tanıştım ve kendisi Avustralya'ya yolculuğumda sürecin her aşamasında, her konuda destek oldu. Herhangi bir sorunda uzakta olmasına rağmen hızlı bir şekilde kendisine ulaşmam ve her konuda yardımcı olması bu süreçte insanı rahatlatan şeylerden biriydi. Doğru rehberliği ile hiçbir sorun yaşamadan Avustralya'ya geldim. Aynı şekilde Avustralya 'ya geldikten sonrada destekleri devam etti. Adaptasyon sürecimi kolaylaştırdı ve hızlandırdı. Geldikten sonraki süreçte birinin size dilini bile bilmediğiniz bir yerde destek olmasının önemini Avustralya'ya gelince daha iyi anladım. Bu farkın çok önemli olduğunu düşünüyorum. Bu yüzden sizlere de en içten şekilde tavsiye ederim.    

Screen%20Shot%202020-02-16%20at%201.24_e

Ümit Can Karakuş 

Carrick Education | Brisbane

Herkese Merhaba,

 

Avustralya maceram yıllar önce aldığım kariyer değişimi ve ingilizce eğitimi alma kararıyla başladı.Ben de birçoğunuzun yaptığı gibi uzun araştırmalardan sonra şehir ve okul kararımı verdim. Bundan sonra önümdeki en büyük engel vize idi. Vize için internetten araştırmalar yaptıktan sonra Avustralyada yaşayan arkadaşlarıma da danışarak en iyinin orada bulunan ve bu süreçleri çok iyi bilen bir danışmanlık firmasının olacağına karar verdim. Arkadaşların aracılığı ve tavsiyesi ile Eser Bey ile tanıştım ve kendisi bütün vize işlemlerimi sorunsuz tamamladılar. Bu şekilde en büyük engeli kolayca aşarak Avustralyaya geldim. 7 yıldır Avustralyada yaşıyorum. İnanılmaz bir deneyim ve değişim geçirdim , buraya gelmek isteyen arkadaslar icin tavsiyem iyi araştırma yapmaları ve buraya ne istediklerini bilerek gelmeleridir.Buradan Koala eğitim danışmanlığına teşekkürlerimi gönderiyorum. Hepiniz için daha iyi bir yaşam dileğiyle .

Screen Shot 2020-02-16 at 1.30.42 pm.png

Erdal Çakıroğlu

Discover English | Melbourne

Good day!

 

Benim için Eser sadece beni Melbourne’e gönderen danışmanım değil aynı zamanda dostumdur. Bilgisi ve samimiyeti ile bana hemen güven verdi ve ilk günden tereddütsüz Koala ile çalışmaya karar verdim. Melbourne ve okulum Discover English kusursuz seçimlerdi. Avustralya da harika zaman geçirdim.

 

Hersey için teşekkürler Eser!

Screen Shot 2020-05-19 at 8.30.09 pm.png

Burçin Gülsoy

ECA  | Melbourne

Selam Eser,

 

Umarim iyisindir. Ben müjdeli haberimizi dün aldim, bu kadar cabuk beklemiyordum bu surecte :) Vize basvurusu surecindeki ilgine ve hassasiyetine cok tesekkur ederim. Eline saglik ! 

Daha basvurulacak cok vize var onumuzde, tekrar birlikte calismak dilegiyle :)

Screen Shot 2020-02-15 at 10.05.14 pm.pn

Yusuf Can Özciğer

ILSC | Sydney

Avustralyaya gelmek her zaman en büyük düşlerimden biriydi. Universiteyi bitirip is hayatına atıldıktan sonra bu amacima daha çok odaklanmistim çünkü calisma hayatındaki stres, bitmek bilmeyen hedefler ve gelecekle ilgili endişeler büyüdükçe, Avustralya düşümü gercege dönüştürmeye karar verdim. Bir sure boyunca acentalar arasında mekik dokudum ve bir kaç yurtdisi Egitim fuarına katılmama ragmen, Eser abi ye duydugum güveni kimseye duymadım. Isi hakkındaki bilgisi ve profesyonelliği ona olan güvenimi arttirdi. Bana sorular sorarak tam olarak nasıl bir sehrin, okulun benim icin doğru olduguna karar verdi ve vizemi alıp Sydney'e vardigimda onunla calismanin ne kadar doğru bir is oldugunu daha iyi anladım.Okulum, sehir ve kursum tam istediğim gibiydi. Avustralya ile ilgili hersey Eser abinin anlattigi şekildeydi. 

Ben, amaci benim gibi Avustralyaya gelmek olan herkese Eser abi ile calışmasini öneriyorum. 

Screen Shot 2020-02-15 at 9.59.30 pm.png

Ayberk Ürker

Shafston College | Brisbane

Avustralya yolculuğu öncesinde bir çok eğitim acentası ile görüşmüş ve özellikle vize başvurusu ile ilgili yapılan farklı yorumlarla biraz kafam karışmıştı.

Koala Eğitim ile görüşmem sonrasında ise bütün soru işaretleri yok oldu.Bana vize ile ilgili neler hazırlamam gerektiğini, hangi okulun ve sehrin benim icin ideal oldugunu çok güzel bir sekilde analiz ederek beni en doğru şekilde yönlendirdiler.

Teşekkürler Koala!

Screen Shot 2020-05-19 at 8.37.19 pm.png

Alexandr Shelkovnikov

Shafston College | Brisbane

Вы один из тех, кто мне очень помог, многому научил и никогда не сдавался, даже когда я в этом не был уверен. Спасибо за то, что вы со мной. Вы очень хороший человек, спасибо за все.

 

С уважением!

Алекс